Hallo iedereen,
Ik lees al een maandje mee op het forum, vooral om mijzelf iets meer te leren over maatwerk en "stijl" (dit blijft erg persoonlijk). Ik ben 24 jaar en draag voor mijn werk veelal pakken. Aangezien ik vroeger opgevoed ben onder het mom van "een pak dragen is hels en dat doe je alleen als het niet anders kan...", heb ik mijzelf hierin moeten opvoeden. Ik merk nu dat ik, hoe meer ik mij hiermee bezig houd, hoe leuker ik het ga vinden, hoe meer ik wil... Het is een soort van verslaving, maar dat herkennen vast meer mensen hier. Tot nu toe zijn de 4 pakken die ik nu draag gewoon van SuitSupply en dan gewoon uit het rek, mede ook omdat maat 94 (als ik het me goed herinner, te lui om naar de kast te lopen) zeer goed past (voor een pak uit het rek dan). Ditzelfde geldt voor alle overhemden die ik heb, al heb ik hier wat meer problemen mee aangezien ik of te korte mouwen heb of een iets te ruim boord.. Gister heb ik bij de SuitSupply 2 overhemden op laten meten (al gebruiken ze een maatoverhemd) en ben zeer benieuwd hoe deze gaan bevallen. Daarna nog even bij New Tailor langsgeweest voor een Novila ondershirt en daar ook even het praatje aangehoord hoe ze daar overhemden op maat maken etc. Binnenkort ook maar even goed gaan zoeken naar een mooi adres voor een maatpak.
Qua schoenen ben ik ook nog een beginner, heb momenteel een zwart paar van Hugo Bos, een cognac paar van Van Lier en een suede paar van een onbekend merk. Ook hier zit ik momenteel te kijken wat ik nou precies mooi vind. Gisteren even bij Manwood langsgeweest en vandaar uit kan ik zeggen dat Santoni mij wel erg aansprak. Maar ook dit wordt een ontdekkingstocht.
Verder al veel mooie websites/winkels via deze website ontdekt, dus ik zal vanaf heden bij nieuwe aankopen even laten weten wat ik besteld/gekocht heb.
~Nylez