@hollander:puik shirt kerel!! Hele banale vraag... kost dat??
Harvie? Denk het wel als je uit Groningen komt. Misschien spot ik je wel een keer (met of zonder t-shirt ).
Citaat van: "mr_prak"@hollander:puik shirt kerel!! Hele banale vraag... kost dat??198 euro. stond er ook al, maar maakt niet uit.
MrPrak, wat stel je een hoop vragen over prijzen! Ga 1 middagje langs Pauw, Oger, Kool.. kijk om je heen en je weet wat!
Je hebt van die mensen die altijd veel vragen en kijken maar nooit kopen.
Citaat van: "Sergio"Je hebt van die mensen die altijd veel vragen en kijken maar nooit kopen.Je hebt ook van die mensen die nooit iets vragen en nooit kijken maar ook nooit kopen, daarentegen heb je ook mensen die altijd veel vragen en kijken maar ook heel veel kopenom maar even het nut van jou zin neer te zetten sergio
Citaat van: "Napoleon"Citaat van: "Sergio"Je hebt van die mensen die altijd veel vragen en kijken maar nooit kopen.Je hebt ook van die mensen die nooit iets vragen en nooit kijken maar ook nooit kopen, daarentegen heb je ook mensen die altijd veel vragen en kijken maar ook heel veel kopenom maar even het nut van jou zin neer te zetten sergio En jij had Mr_Prak zo ingeschat ?
Citaat van: "Sergio"Je hebt van die mensen die altijd veel vragen en kijken maar nooit kopen.Je hebt ook van die mensen die homofiel zijn.@Zasa:Ja zo schat ik Sergio in... so take your chance, boy!!