Hah, da's grappig ik heb pas een Boss-broek gepast die één maat groter perfect zou hebben gezeten, helaas was die ene maat er niet meer. Ik heb idd precies hetzelfde als jij (zij het met iets kleinere maten). Wat bovenbenen betreft moet ik afhankelijk van merk maat 50 of soms wel 52 hebben en wat taille betreft maat 48. Heb twee weken geleden voor het eerst een broek op maat besteld, ben benieuwd hoe dat uitpakt. Maar dat was wel een broek à la incotex, geen spijkerbroek dus.
Ja ik heb ook 50 van incotex (heb gisteren mijn eerste gepast en gekocht

). Deze zit een heel klein beetje te ruim bij mijn taille, verder perfect. Ik denk dat ik bij jeans vaak een grotere maat moet hebben omdat de stof veel stugger is. Bij de 100% katoenen incotexen kwam ik namelijk redelijk moeilijk in een 50. Voor de zomer kan ik je ten zeerste aanraden om linnen /katoen te kopen van Incotex; de stof is veel soepeler, het is lichter, en voelt lekker koel aan met warm weer.
Ik denk dat ik weet welke HUGO dat is. Met die gele naden? Die donkerblauwe? Mooie jeans idd. Cohen jeans is ook vrij smal, klassiek en goed te dragen door SF'ers. Zelf draag ik ook wel eens Nudie, ook wat klassieker model dan.
Overigens combineer ik ook wel eens jeans met hemd, das en pull..
Dat is hem inderdaad. Hij is een beetje antraciet/donkerblauw, heeft gele- en rode naden + rode binnenzakken. Verder zit er aan de binnenkant een wit adelaarshoofd opgestikt.
Heeft Nudie ook jeans met toelopende broekspijpen? Er zit namelijk een winkel in Arnhem die veel Nudie verkoopt en altijd een zeer ruime uitverkoop heeft (ook wel eens mid-season

). Die prutsers hebben blijkbaar geen verstand van inkopen

.