Ik wil ook een mooi paar schoenen halen. Alleen zit ik dus met het probleem dat ik het geld niet (scholier etc.) heb voor schoenen van circa 600 euro. Toch wil ik een mooi paar schoenen? Heeft iemand nog suggesties van merken of winkels waar ze nu sale hebben? Ik ben bereid tot 300 euro te betalen, wat eigenlijk ook al aan de hoge kant is.
Ik stel voor "brutaal"een C&J winkel binnenstappen en een model kiezen dat je bevalt en passen, zodat je "jouw" C&J maat exact weet icm. leest en vervolgens deze bestellen via het internet bij o.a. Pediwear en diverse e-bay shops [o.a. Ascot shoes]
Vooral de e-bay shops hebben regelmatig bij opbod schoenen vanaf 1 GBP te koop, zo verkopen ook regelmatig R en S schoes [sales/subs en/of rejects] met een minimale afwijking, voor ergens tussen de 100 en 200 GBP.