Swann, dank voor je reactie, ik waardeer je mening en je statement, en ik zal er mijn voordeel mee doen. Ik vind je argumenten echter niet heel sterk, veelal smaak/gebrek-aan-smaak-kwestie. Overigens zal ik nooit zo hautain zijn om iemand uit te lachen om zijn smaak. Want marketing of geen marketing, als iemand het mooi vindt is het nog altijd zijn smaak.
Ik heb nooit beweerd dat het zwart moest worden, ben gewoon zoekende. Ik vind licht/mid grijs ook erg mooi, hoef alleen niet zo'n schreeuwend blauw makelaarspak, en hoef ook niet de aandachttrekkende dandy uit te hangen. Nogmaals, zoekende dus. Vind het aanmatigend om beginners weg te zetten als
smakeloze twat. Beginners die hier komen met een vraag zijn in ieder geval bereid advies in te winnen van kenners en er wat mee te doen. Bovendien vind ik gebrek aan kennis en gebrek aan smaak 2 totaal verschillende dingen, en los van elkaar staan.
Bruine suède schoenen vind ik mooi, en in sommige gevallen ook nog net deftig

, maar ik vind het
persoonlijk te informeel voor een bruidegom.
Enfin, voorbeelden zijn welkom, zal zelf ook eens kijken.