Ik heb het idee dat het de kleur wat ophaalt en het leer misschien iets minder droog maakt.
C. ik heb de renovateur gebruikt en het haalt idd de kleur goed naar boven. Mooi resultaat.Ik moet even kijken of ik het nog heb staan anders zal ik vanavond een voor & na maken.
Thanks. Ik gebruik zelf een spray van TRT (vergelijkbaar met de Super Invulner?), maar ik was ook benieuwd naar die renovateur. De Super Invulner gebruik je niet (erbij)?
Carwo, gebruik je wel eens een crepe borstel voor jouw suede schoenen? Borstel je ze uberhaubt wel eens? Ze zien er namelijk altijd erg goed uit.
Is er iemand die de Renovateur suède in plaats van of in combinatie met de Super Invulner gebruikt? Is de renovateur ter verzorging (en voor de kleur; hij is er in kleurloos, zwart en donkerbruin) en de Super Invulner ter bescherming en voor de waterdichtheid?
Ikzelf gebruik altijd de super invuler voor mijn suède schoenen. Dit zorgt voor bescherming en geeft ze een mooie donkere kleur.
Een crèpeborstel zelden (voelt niet lekker), wel vaak een gewone borstel.
Thanks!