Caruso blijft toch wel een van mijn favorieten, iig de Sartoria Parma collectie. Prachtige afwerking, mooie details (subtiele plooitjes), mooie rol bij de 2.5 knoops jasjes en een goede balans in de schouderpartij (wel vulling, maar niet teveel en erg soepel).
Tevens vind ik de stoffen die ze aankopen van Cerruti erg mooi, enige minpuntje is misschien het kreuken. Maarja, dat 'probleem' heb ik ook bij de meeste andere pakken extreem dunne stoffen (ook de Corneliani pakken die ik in S150 heb zijn vreselijk op dat gebied, trek die meestal uit als ik weet dat ik nog een tijdje moet zitten - behalve in vergadering of bespreking natuurlijk).
Ik ga er vanuit dat ze vast en zeker beeldschone trouwpakken maken. Alvast veel plezier met het uitzoeken en andere voorpret

!