Auteur Topic: Nieuwsartikelen  (350008 keer gelezen)

GuyS

  • Gebruiker
  • Berichten: 7.163
  • Quidquid Latine Dictum Sit, Altum Videtur
    • Bekijk profiel
    • Style over Substance
Nieuwsartikelen
Reactie #720 Gepost op: 01 augustus 2014 - 14:53:45
Ik vind het ook leuk, vooral als je bedenkt dat ze een paar jaar geleden in een galerijtje in een achterstraat van Amersfoort zaten.

carpe diem

  • Gebruiker
  • Berichten: 5.527
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #721 Gepost op: 01 augustus 2014 - 15:44:46
een gemis hier.
aardige mensen.
Hebben wel een stap gemaakt van het proviniciale klootjesvolk naar de adel.
Be yourself no matter what they say

Hulsebosch

  • Gebruiker
  • Berichten: 291
    • Bekijk profiel
Re: Nieuwsartikelen
Reactie #722 Gepost op: 31 augustus 2014 - 10:50:04
Is deze al langsgekomen? Leuk stuk,  hoewel het altijd de vraag blijft of de doelgroep het tegen zal komen.
http://www.nrcq.nl/2014/08/31/vermijd-een-pretpark-om-je-nek-en-andere-tips-bij-het-kiezen-van-je-kraag

Dieter

  • Gebruiker
  • Berichten: 3.245
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #723 Gepost op: 07 september 2014 - 19:07:45
Grammar Nazi's: They usually dwell on forums and correct the grammar/spelling of others. It is a sophisticated form of trolling.

Mikey Fuoco

  • Gebruiker
  • Berichten: 27.915
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #724 Gepost op: 07 september 2014 - 19:19:50
Wtf Dieter. Hoe kom je hier? :D

Echt hitkrant-niveau trouwens. :')
Laatst bewerkt op: 07 september 2014 - 19:22:30 door Mikey Fuoco

Dieter

  • Gebruiker
  • Berichten: 3.245
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #725 Gepost op: 07 september 2014 - 19:22:36
Zat bij inkomende berichten vandaag. Ik zie het als een reprimande.
Grammar Nazi's: They usually dwell on forums and correct the grammar/spelling of others. It is a sophisticated form of trolling.

floriss

  • Gebruiker
  • Berichten: 6.776
  • Rain Man
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #726 Gepost op: 07 september 2014 - 21:24:19
Ik zie het als een reprimande.

Ik begrijp dat je vriendin de verzender was?
"The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten."

Dieter

  • Gebruiker
  • Berichten: 3.245
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #727 Gepost op: 07 september 2014 - 21:38:44
Anoniem.
Grammar Nazi's: They usually dwell on forums and correct the grammar/spelling of others. It is a sophisticated form of trolling.

james125

  • Gebruiker
  • Berichten: 957
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #728 Gepost op: 07 september 2014 - 21:50:54
instructies onduidelijk tong zit vast in puntenslijper.

Velponi

  • Gebruiker
  • Berichten: 6.523
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #729 Gepost op: 10 september 2014 - 17:55:56
http://www.nu.nl/lifestyle/3874357/spijkerbroek-minder-populair-geworden.html

Citaat
Dat schrijft News.com.au.

De daling van de verkoop in de Verenigde Staten kwam na decennia van vrijwel onafgebroken groei. Vooral vrouwen kopen minder spijkerbroeken, maar ook mannen laten de broek vaker links liggen.

Veel mensen die vaak een spijkerbroek droegen, kiezen nu vaker voor leggings, trainingsbroeken of andere sportkleding. Sportkleding werd tot voor kort alleen gedragen tijdens het sporten, maar is inmiddels een vast onderdeel van de casual garderobe geworden.

Daarnaast speelt ook mee dat de jeansindustrie weinig nieuwe ontwerpen of trends ontwikkelt.

Sportkleding

In de Verenigde Staten daalde de verkoop van jeans van juni 2013 tot juni 2014 met 6 procent, naar 12,4 miljard euro. De verkoop van sportkleding steeg in diezelfde periode met 7 procent, naar 25,3 miljard euro. Toch bestaat nog steeds 20 procent van de totale kledingverkoop uit jeansproducten.

Jeanslabel Levi’s geeft toe dat met name de verkoop van spijkerbroeken voor vrouwen te lijden heeft onder de populariteit van sportkleding. Het merk probeert het tij te keren door stretch jeans op de markt te brengen, die net zo comfortabel zijn als de populaire leggings.

Ook jeanslabel Wrangler en Lee lanceerden stretchversies van jeansbroeken. Daarnaast maken veel jeanslabels nu ook training- en joggingbroeken. "Als dit is wat mensen willen, dan kunnen we op dat gebied veel innovaties op de markt brengen", zegt James Curleigh van Levi's.

Corduroy

Jeans heeft al eerder te maken gehad met een dalende populariteit, maar die was altijd van korte duur. Zo daalden in de jaren zeventig van de vorige eeuw korte tijd de verkoopcijfers met 3 procent doordat corduroy broeken in de mode waren. De jeansmarkt herstelde zich echter snel.

Trendwatchers zijn bang dat de verkoopdip deze keer langer kan gaan duren. "De sporttrend is de grootste bedreiging ooit voor jeans", zegt Amanda Hallay, docent modemarketing aan de modeopleidingLIM College in New York. "Iedereen wil er uitzien alsof ze net naar de sportschool gaan, ook al gaan ze niet."

Dat is toch wat stijlschrijvers altijd zeggen? Dat er een voortdurende verschuiving is waarbij de meest formele kleding verdwijnt en wordt vervangen (bij de meest formele gelegenheden) door wat daar net onder zat, terwijl aan de onderkant van het spectrum iets wat eerst not done was in het openbare sociale verkeer geleidelijk toch accepté wordt?

Nou ja. QED.

Swann

  • Gebruiker
  • Berichten: 6.575
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #730 Gepost op: 24 september 2014 - 13:02:50

Emilio

  • Gebruiker
  • Berichten: 6.317
  • Vintage Rolex/Omega | 32 inch Televisie| Tram 1
    • Bekijk profiel
    • Instagram
Nieuwsartikelen
Reactie #731 Gepost op: 24 september 2014 - 13:14:31
Die werd lekker te kakken gezet..


Bill Splates

  • Moderator
  • Gebruiker
  • Berichten: 7.158
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #732 Gepost op: 24 september 2014 - 13:28:04
"Wel zo slim, baantechnisch. Wie weet, ben ik zo over een jaar tailor-af.”

Dat denk ik ook, Nick.

RdB

  • Gebruiker
  • Berichten: 4.202
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #733 Gepost op: 24 september 2014 - 13:49:05
Die werd lekker te kakken gezet..

Dat doen ze in die rubriek erg vaak, weinig positiefs gelezen daar. Nu kan het best zijn dat deze vent inderdaad een lapzwans is, maar je weet het nooit.

Swann

  • Gebruiker
  • Berichten: 6.575
    • Bekijk profiel
Nieuwsartikelen
Reactie #734 Gepost op: 24 september 2014 - 14:00:12
Ik denk altijd dat ik liever Bo (die donkere) heb dan Caro, maar als ik dan voor een tweede keer kijk hoef ik ze allebei niet meer. Dag in dag uit heb ik deze gedachte, artikel na artikel.