Hoe lang is dat geleden? Patek Philippe maakt vrijwel geen horloges goedkoper dan 10k (behalve wat quartz-horloges, vooral damesmodellen).
Een jaartje of 4 geleden denk ik.
Ik vind het sowieso moeilijk te geloven dat een horlogefabrikant op basis van een vage omschrijving een kostenplaatje af gaat geven over de telefoon.
Ik vind sommige dingen ook moeilijk te geloven en een daarvan was die gast met een horloge van €10.000. Niets mis mee natuurlijk, maar of hij had de loterij gewonnen of hij was gewoon uit zijn nek aan het lullen en het bleek het laatste te zijn, want na een aantal keren dragen heb ik hem nooit meer met dat horloge gezien. Ook dat was een goede indicatie dat het een neppert was, want als hij echt zou zijn geweest had je het wel gedragen, lijkt me zo.