Ik ben op zoek naar een paar suède loafers voor de zomer (kleur polo of bruin).
Nu zit ik te twijfelen tussen de Simpson last loafer (polo suède)

En de Uetam last loafer (unlined polo suède)

Mijn eerste voorkeur ging uit naar de Simpson, alleen deze valt erg smal en daardoor misschien groter risico dat die niet past.
Naar welke gaat de voorkeur van de heren hier? Of misschien een betere andere suggestie?
Beide schoenen besteld in maat 8,5 en geleverd binnen 3 dagen. De Simpson vind ik qua model een stuk mooier aan de voet. De Uetam heeft een wat aparte penny, verder is de tong wat ronder en wat lager ( = net iets meer blote voet/sok zichtbaar) Dit maakt de schoen naar mijn idee wat vrouwelijker en minder aantrekkelijk. De schoen is wel unlined en dat heeft toch ook wel iets voor de zomer.
De Simpson is een paar milimeter langer maar beide modellen zaten mij toch wat te krap bij de voorvoet.
De afwerking van beide schoenen is trouwens super! Beveled waists, hidden stitch zool (Uetam), mooi suède en geen imperfecties te bekennen.
Beide schoenen gaan terug en de Simpson een half maatje groter bestellen.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk