Hoop dat ik een beroep mag doen op jullie expertise, kom er nog niet helemaal uit in mijn zoektocht naar de beste SuitSupply match.
Blijkbaar heb ik een lastige maat:
<br>

<br>
Momenteel niet in staat om in person een winkel te bezoeken i.v.m blessure dus heb het eens via de website geprobeerd.
Onlangs een Napoli pak geprobeerd van SuitSupply.
Bij maat 48 waren de armen veel te kort ( ruim 3/4 cm) en zat het in de schouders te stak. Wel paste de taille perfect en zag het er overall erg mooi uit.
Afgelopen dinsdag kreeg ik maat 50 binnen. Deze zat me eigelijk alweer te ruim en het voelde niet goed,
zo mooi als 48 zat zo "Groot" voelt maat 50, hoewel het pak wel "ok" zit vindt ik het te ruim, hou van net wat strakker.
Ook de lengte maten hebben niet echt een goede match.
Kan ik beter gaan voor een Washington? Het schijnt dat als je wat langer en slanker bent ( in die categorie pas ik nog ) dat een washington dan wat beter afkleed en ook een smallere taille heeft iets wat ik ook zoek in het pak.
Mijn excuses voor de matige foto kwaliteit,
ik had ze gemaakt niet met de intentie ze te delen dus een sloppy overhemd eronder.
48 (zonder shirt, met shirt was te strak):
Foto50:
FotoWat is jullie advies? Gaan voor de washington met een strakkere taille?