Aangezien wij in de eerste helft van het jaar een olieplatform op de shetlands gaan pleuren, vroeg ik me af of iemand ooit een shetland trui op de shetlands heeft gekocht?
Ik zag dat Jamieson's een winkeltje hadden, maar dat lijkt meer alleen de garen te hebben. Mocht er iemand nog tips hebben, stel ze gerust. Lerwick was 15 min rijden geloof ik, dus het is allemaal niet zo lastig. Nu alleen nog ff weten waar ik naar toe moet.
Ik ben er drie keer geweest. Ik had, gezien de website, het idee, dat het een grote winkel was, maar toen ik daar voor de eerste keer binnen liep, was dat idee wel over. Lekker gemoedelijk, een familiebedrijf, garen en wol te kust en te keur en een stapeltje van dit en een stapeltje van dat. Ik wilde graag een trui op maat en dat was geen probleem. Mocht mee naar het keukentje waar de echtgenoot met kleinkind zat. Het leek wel een aflevering uit de serie Showroom. En daar wil ik de mensen niet belachelijk mee maken. Bijzonder aardige mensen, waarvan je het gevoel krijgt ze al tijden te kennen. Een beetje ongeorganiseerd, maar oprecht en klantvriendelijk. Kreeg na een paar maanden de truien opgestuurd. Het jaar erna werd in alle laatjes gezocht naar mijn gegevens, die zij op een blaadje had geschreven, mar je raadt het al. Het blaadje, gescheurd uit een klein notitieblokje, was niet meer te vinden. Kortom, een aanrader om langs te gaan. Heel veel plezier. Beetje jaloers.