Ben ook geen fan. Als ik de (verder enorm gewaardeerde) heren zie, krijg ik het idee dat de kledingstijl een beetje een gimmick is.
Ja, vooral Narci vind ik erg gekunsteld overkomen. Een smokingjasje, witte broek en een rode strik. Ik ben daarin heel ouderwets, een smoking is een smoking!

Ook zijn de verhoudingen tussen het smokingjasje en de broek qua pasvorm niet heel denderend. Maar goed, nogmaals ik vind dat als je een smoking aan moet trekken het ook echt een smoking moet zijn. Dus dat is dan even vanuit mijn behoudende visie.
Sergio. Tsja, waar zal ik eens beginnen

Een bloemetje én pochetje, het vest, de strik en de boord van je hemd. Dat alles bij elkaar maakt het in mijn ogen een beetje 'te'. De kleur en de pasvorm van het pak vind ik dan wel weer heel erg goed staan bij je.