Ben ook aan t overwegen over te stappen op digitale TV. Doen of nie? En wat betreft digitale telefonie? of gewoon op Beau vertrouwen ?
iemand de elsevier mannenmode bijlage al gezien? leuk zijn de portreten 40ers die fan zijn van yamamoto en dior homme, maar helaas net niet meer het sihouet ervoor hebben. verder is het wel aardig de redacteur is fan van new tailor, blijkt uit ook nu weer uit de artikelen.
Citaat van: "Jason"iemand de elsevier mannenmode bijlage al gezien? leuk zijn de portreten 40ers die fan zijn van yamamoto en dior homme, maar helaas net niet meer het sihouet ervoor hebben. verder is het wel aardig de redacteur is fan van new tailor, blijkt uit ook nu weer uit de artikelen.Is dat die met iets van retro-pakken op de voorpagina? Zag 'm volgens mij op kantoor liggen, morgen eens bekijken dan.
Mee eens Immanuel leuk om door te bladeren staat genoeg in.
Citaat van: "gusto napolitano"Mee eens Immanuel leuk om door te bladeren staat genoeg in.vlgs mij kijken ze af van een bepaald forum..
het een kan best in verhouding staan met het ander