Hallo leden,
ik ga nu waarschijnlijk iets vragen wat niet echt als stijlvol wordt beschouwd, maar hopelijk kunnen jullie mij er toch mee helpen.
Vorig jaar heb ik bij de WE een trui gekocht met daarin de manchetten en kraag van een overhemd. Het is dus eigenlijk een trui, maar hierdoor lijkt het alsof er een overhemd onder je trui zit, wat dus eigenlijk alleen de zichtbare delen zijn van het overhemd, de rest van het overhemd is er niet.
Hopelijk is het zo een beetje begrijpelijk.

Nu wilde ik voor de vrije tijd nog wat van dit soort items aanschaffen maar tijdens mijn vakantie in Maastricht ben ik ze nergens tegengekomen! Ik heb express gekeken bij de zaakjes waar je dit soort artikelen verwacht:
WE, Zara en H&M
Maar nergens hadden ze ze liggen. Weet iemand of dit een seizoensgebonden artikel is, of dat dit zσσ 1994 is, of dat ik simpelweg op de verkeerde plaatsen zocht?
Ik hoor graag van jullie. Bedankt.