Normale wax in dezelfde kleur en dan opwrijven? Ohja, even de goden verzoeken dat het blijft zitten.
Wat nu? Ik wil eigenlijk iets meer diepte in de kleur. Kan ik hier met donkerbruine crème overheen? En kan dat meteen, of moet ik wachten tot morgen? Andere suggesties zijn ook welkom. Wie helpt?
Diepte krijg je met een blank toplaagje. Ik zou er bijenwas van LCA of iets vergelijkbaars van Saphir op aanbrengen. Laat ze voor de zekerheid een nachtje staan. :idea:
Als er een waxlaag op de schoen zit dan kan de creme niet pakken, lijkt me.De creme drijft dan op de wax.Eerst creme (met kleurtje) en dan wax is mijn idee.
Dan zie je dat het nog niet zo eenvoudig is om schoenen een mooie kleur en een mooie patina te geven.
ik denk dat die leest ook niet echt iets voor jou is Carwo..
Marc Guyot gaat patineren =D>