Krijg hem nu steeds in mijn recommended op de socials. Wel vermakelijke filmpjes https://www.youtube.com/@deoostbespoketailoring/videos
Vooral grappig ja, maar hij heeft de klok horen luiden, maar weet niet waar de klepel hangt. Veel info klopt, maar het advies om bijvoorbeeld een rubberen voering in de broeksband aan te brengen zodat het overhemd goed blijft zitten... Dat is wel heel bijzonder als je mtm/bespoke maker bent, zorg gewoon dat het overhemd goed past met een wat hoger armsgat is het probleem ook verholpen. Of draag de broek op de natuurlijke taille.
Naar de YT filmpjes is toch niet te kijken. De man praat zoals al die snelle business coaches op insta.Verschrikkelijk.@deJong, zijn broek zit idd laag, maar dat komt door de bierpens. Als je hem hoger draagt krijg je zo'n Winston Churchill look. Ook niks.