Een paar weken geleden heb ik bij Tijssen in Nijmegen een MTM Borrelli besteld. De verkoper kent m'n kledingstijl en we hebben al eens eerder een avond over Borrelli en pasvorm gesproken (had dus alle vertrouwen dat het goed kwam).
Het werd dus een CTTB hemd, maar wel eentje die praktisch in gebruik is (ademen en armen bewegen moet kunnen). De volgende wensen heb ik aangegeven betreft pasvorm:
* Hoge mouwinzet;
* Mouw moet beginnen waar schouder ophoudt (zit verschil tussen links/rechts);
* Slanke mouwen;
* Mouwen moeten zeker niet te kort zijn;
* Rekening houden met armlengte verschil links/rechts;
* Slanke manchetten;
* Geen overtollige stof bij rug;
* Lengte hemd (zodat het niet omhoog kruipt).
Heb voor de volle handwerk details gekozen (schouder, rugpand, kraag, mouwinzet, mouche, knoopgaten,knoopaanzet,omslag knopenrij). Tevens een mooie roze sea island cotton stof uitgezocht:

/

/

/

/


/


/


/

Ben erg tevreden met het resultaat. De pasvorm is niet te vergelijken met een RTW Borrelli en ben ook verbaasd om hier te lezen dat MTM Borrelli hemd nog te wijd zitten. Ik denk dat je een verkeerde maatnemer hebt gehad

Volgende hemd wordt weer een MTM Borrelli bij Tijssen iig :!: