Auteur Topic: [Webwinkel] Mannen in Stijl  (528530 keer gelezen)

Merick

  • Gebruiker
  • Berichten: 945
    • Bekijk profiel
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1110 Gepost op: 04 februari 2015 - 17:19:22
Spammer die reclame maakte in jouw topic.

Mannen in Stijl

  • Gebruiker
  • Berichten: 942
  • Details maken de man
    • Bekijk profiel
    • Mannen in Stijl
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1111 Gepost op: 04 februari 2015 - 19:43:37
Dan sluit ik me aan bij Bogart ;-)

Bogart

  • Gebruiker
  • Berichten: 22.391
    • Bekijk profiel
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1112 Gepost op: 04 februari 2015 - 22:10:01
 8)

Dieter

  • Gebruiker
  • Berichten: 3.245
    • Bekijk profiel
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1113 Gepost op: 04 februari 2015 - 22:14:54
Tip aan de mods is dan ook niet alleen de posts van spammers te schonen maar ook de reacties daarop. Zag gisteren ook een verkooptopic van Fay (meen ik) waarin hij tegen zichzelf lijkt te praten maar volgens mij is daar ook geveegd. Weet niet zeker of het Fay is. Blauw zwarte avatar, staat me bij.


Verstuurd vanaf mijn iPhone
Grammar Nazi's: They usually dwell on forums and correct the grammar/spelling of others. It is a sophisticated form of trolling.

marsvos

  • Gebruiker
  • Berichten: 5.288
  • The fantastic Marsvos
    • Bekijk profiel
    • Tumblr
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1114 Gepost op: 04 februari 2015 - 22:17:20
Dat ^ zie bijvoorbeeld opmerking van Bogart in Carlo zijn topic.
Wel goed dat de berichten snel verwijderd worden.

NOBD

  • Gebruiker
  • Berichten: 28.229
    • Bekijk profiel
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1115 Gepost op: 04 februari 2015 - 23:27:40
Fay praat toch ook vaak tegen zichzelf?

Bogart

  • Gebruiker
  • Berichten: 22.391
    • Bekijk profiel
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1116 Gepost op: 05 februari 2015 - 08:50:06
 :mrgreen:

Mannen in Stijl

  • Gebruiker
  • Berichten: 942
  • Details maken de man
    • Bekijk profiel
    • Mannen in Stijl
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1117 Gepost op: 10 februari 2015 - 21:49:28
Goedenavond,
Het is de laatste tijd hard gegaan met de voorraad, dus er moest nodig bijgevuld worden. Veel hiervan is op aanvraag geweest. Het volgende is dan ook weer beschikbaar! 

Sokken
- bruine wollen sokken (maten weer aangevuld en XS op verzoek toegevoegd)
- blauwe wollen sokken (maten weer aangevuld en XS op verzoek toegevoegd)
- grijze wollen sokken (maten weer aangevuld en XS op verzoek toegevoegd)
- zwarte wollen sokken (maten weer aangevuld)
- lichtblauwe wollen sokken (maten weer aangevuld)
- mosgroene wollen sokken (maten weer aangevuld)
- grijze katoenen sokken (maten weer aangevuld)
- zandkleurige katoenen sokken (maten weer aangevuld)
- donkerblauwe katoenen sokken (maten weer aangevuld)

Kousen
Ook voor wat betreft kousen is weer het 1 en ander bijgevuld:
- mosgroene katoenen kousen (tijdje uit het assortiment geweest, maar nu mede op verzoek van iemand hier toch weer ingekocht)
- bordeauxrode katoenen kousen (alle maten weer aangevuld)
- mosgroene wollen kousen (maten weer aangevuld en XS op verzoek toegevoegd)
- lichtblauwe wollen kousen (maten weer aangevuld)
- lichtgrijze wollen kousen (maten weer aangevuld)
- Bordeauxrode wollen kousen *nieuw* €15,-! (vergelijkbare kous als de navy, bruine en grijze wollen kousen die hier zeer populair zijn (80% merino en 20% nylon)

Kortingscode voor SF-ers is nog steeds SF en geeft recht op 10% korting op alle sokken, kousen, dassen, riemen, pochetten en portemonnees/creditcardhouders.

Bedankt weer en ik vond het weer een eer om op verzoek van individuen gewenste sokken & kousen naar Nederland te halen. Het is soms nogal een gepuzzel omdat ik dit vaak in kleine aantallen doe. Hier zijn ze in Milaan niet echt op ingericht. Maar laat ze maar een beetje zweten daar!  :mrgreen:

Groet & fijne avond,

Carlo


Mannen in Stijl

  • Gebruiker
  • Berichten: 942
  • Details maken de man
    • Bekijk profiel
    • Mannen in Stijl
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1118 Gepost op: 11 februari 2015 - 22:36:58
Hallo allemaal,

Enige tijd geleden heb ik hier op het forum gevraagd naar de interesse om sokken te testen voor een nieuwe lijn van Mannen in Stijl. Deze nieuwe lijn moet geschikt zijn om de stap naar verkoop binnen retail te maken. Ik ben inmiddels met een aantal winkels in gesprek. Ik heb er in ieder geval voor gekozen om mijn huidige leverancier de sokken te laten maken. Het kan elders goedkoper, maar waarom zou ik dat doen wanneer ik weet dat de kwaliteit goed is.

Voor wat betreft het testen. Ik heb in mijn topic gevraagd naar de interesse om te testen. Ik kreeg vandaag de ingeving om deze actie breder te trekken. De SF-ers die mijn nieuwsbrief ontvangen weten dat inmiddels na de zojuist verzonden nieuwsbrief. Ik heb namelijk al mijn nieuwsbriefleden/klanten zojuist gevraagd mee te denken met het nieuwe concept. Jullie zijn tenslotte ervaringsdeskundigen, de echte liefhebbers die straks voor de afweging staan om sokken van Pantharella, Falke of van Mannen in Stijl aan te schaffen in de winkel. Ik heb de vraag gesteld wat het nieuwe retailconcept van Mannen in Stijl vernieuwend en uniek zou kunnen maken. Wat zou je kunnen toevoegen aan de sok om deze anders dan anderen te maken. Geen makkelijke vraag aangezien het geen hype is die wordt gecreëerd zoals een Happy Socks dit bijvoorbeeld doet. Ik richt me echt op de basic gekleurde zakelijke sok & kous.

In dit topic zijn ook al een aantal bruikbare tips voorbij gekomen. Ik kan echter maar 1x de introductie goed doen in de markt, dus alle hulp is welkom.

De beste ideeën worden beloond met gratis sokken/ kousen. Ik zoek namelijk 10 testers (5 voor sokken en 5 voor kousen). Diegene die uiteindelijk hét idee oppert dat in de praktijk gebruikt gaat worden krijgt uiteraard nog een extra passende beloning. In maart verwacht ik de eerste samples (in kousen en sokken / wol en katoen).

Stuur je ideeën en persoonlijke gegevens uiterlijk 28 februari naar me toe via info@manneninstijl.nl. Alle ingezonden reacties krijgen sowieso een persoonlijke reactie terug.

Via de nieuwsbrief van Mannen in Stijl zal steeds de actuele status worden gegeven rondom deze schitterende uitdaging. Want zo zie ik dit echt! Ik hoop van harte dat jullie me hiermee willen helpen.

Bedankt voor jullie aandacht. Hier is overigens meer informatie te vinden over de actie: http://www.manneninstijl.nl/blog/testpersonen-sokken-kousen-gezocht/.

Groet,
Carlo



DennisM

  • Gebruiker
  • Berichten: 181
    • Bekijk profiel
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1119 Gepost op: 12 februari 2015 - 00:18:47
Ik heb je een opstel gestuurd. Overigens staat er in je blogpost een 'n' teveel in je e-mailadres.

Mannen in Stijl

  • Gebruiker
  • Berichten: 942
  • Details maken de man
    • Bekijk profiel
    • Mannen in Stijl
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1120 Gepost op: 12 februari 2015 - 08:26:51
Ik heb je een opstel gestuurd. Overigens staat er in je blogpost een 'n' teveel in je e-mailadres.

Bedankt Dennis. Opstel is goedgekeurd ;-). Kom er later inhoudelijk even op terug.

Mannen in Stijl

  • Gebruiker
  • Berichten: 942
  • Details maken de man
    • Bekijk profiel
    • Mannen in Stijl
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1121 Gepost op: 15 februari 2015 - 17:25:03
Weer een nieuwe serie riemen en sokken binnen gekregen:



Naast de nieuwe grijze riem die je op de foto ziet heb ik opnieuw groen, donkerbruin suède ingekocht, cognac en bruin ingekocht.

Met de sokken heb ik alvast rekening gehouden met voorjaar/zomer. De pastel groene kleur heb ik mede ingekocht voor een vriend die binnenkort gaat trouwen en graag deze kleur sokken wilde.

Staat nu nog niet online, alles ligt bij de fotograaf.

Groet,
Carlo


Bogart

  • Gebruiker
  • Berichten: 22.391
    • Bekijk profiel
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1122 Gepost op: 20 februari 2015 - 14:35:57
Thx. voor het presentje. ;)

Mannen in Stijl

  • Gebruiker
  • Berichten: 942
  • Details maken de man
    • Bekijk profiel
    • Mannen in Stijl
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1123 Gepost op: 21 februari 2015 - 00:20:14
Thx. voor het presentje. ;)

Jij bedankt!  :D

Mannen in Stijl

  • Gebruiker
  • Berichten: 942
  • Details maken de man
    • Bekijk profiel
    • Mannen in Stijl
[Webwinkel] Mannen in Stijl
Reactie #1124 Gepost op: 27 februari 2015 - 10:04:23
Goedemorgen heren,

Weer even een update!

Afgelopen periode druk geweest met een aantal zaken, waaronder het label voor retail. In maart krijg ik samples van nieuwe sokken/kousen. Je kunt overigens nog steeds meedoen met de 'competitie' die ik in het leven heb geroepen om mee te denken in mijn retailconcept en te komen tot de meest ideale sok. De samenstelling qua stoffen is inmiddels bekend, aangezien ik samples moest bestellen. Het is voor sokken vooralsnog een mix van katoen geworden, met een toevoeging van nylon en een zeer kleine toevoeging elasthaan. Dit is een one size model, maar heb hem speciaal in 2 maten laten maken omdat ik ook op SF een paar klanten met een wat kleinere voet bedien. Die kunnen simpelweg geen one size sokken hebben. De kousen komen in een mix van merino wol, met een zelfde aanvulling van nylon en elasthaan. Blijkt deze samenstelling nu echter niet te voldoen - en daarom zijn testers zo belangrijk - dan kan de samenstelling nog wijzigen.

De oorspronkelijke deadline is morgen voor het geven van ideeën, maar aangezien de samples dus pas in maart komen hebben we dus nog even. Je maakt dus kans op het testen van gratis sokken/kousen wanneer je een idee indient. Ik heb al vele reacties moet ik zeggen, waarvoor dank! Totaal ga ik starten met 10 testers.

In de tussentijd heb ik een aantal nieuwe riemen toegevoegd aan het assortiment: grijs, groen en bruin suède. De donkerbruine suède variant kennen jullie al aangezien een aantal van jullie hem al hebben besteld. Nu staat hij online met de juiste foto.

Hierbij de link: http://www.manneninstijl.nl/herenriemen/. Ben benieuwd naar jullie mening en of dit weer waardevolle toevoegingen zijn.

Groet,
Carlo