Waar kan ik in Amsterdam fatsoenlijke kousen aanschaffen?
afh. van broek
lichtblauw
lichtblauw, donkerblauw, anthraciet, rood, roze.Legio mogelijkheden.
Zijn bij heerlijk te koop, denk dat meerendeel van het forum ze daar haalt. Heb er zelf ook een paar vandaan recentelijk, nog niet gedragen overigens dus nog geen ervaring mee.
Citaat van: "Alberts"Zijn bij heerlijk te koop, denk dat meerendeel van het forum ze daar haalt. Heb er zelf ook een paar vandaan recentelijk, nog niet gedragen overigens dus nog geen ervaring mee.Als je het lief vraagt aan Alex &/of Menco (not necessarily in that order) sturen ze ze geloof ik nog op ook.
Nu weet ik niet of dit onderwerp al eerder ter sprake is gekomen, maar ik zit met een zéér brandende kwestie : kies je de kleur van je kousen nu bij de kleur van je schoenen of eerder bij die van je pak?
Dat hangt van de combinatie af vind ik.Een blauw pak met zwarte schoenen vraagt om zwarte kousen, blauw staat dan vrijwel nooit fraai vind ik.Blauw pak met bruine schoenen heeft de optie voor zowel bruin als blauw kousen, mijnsinziens.