Maar op een of andere manier heerst er tussen Samsung Android bezitters en Iphone bezitters altijd een bepaalde spanning :-k
Nee hoor geen spanning, gewoon een andere kijk op de zaken.
@ Laurens,
Kennelijk zijn je bronnen anders dan die van mij.
Ik koos voor de SamSung en inderdaad niet na extensief Apple OS getest te hebben en gewoon na een paar verschillende telefoons te hebben geprobeerd en op basis van de door mij ervaren feel. Tevens speelde mee dat mijn ICT-er op de zaak, in de directe toekomst de iedereen aan een
smart phone wil hebben (en hij heeft daarvoor de test wel uitvoerig gedaan). Ik volgde ook zijn advies, mede op basis van wat ik aan je schreef. Dat van die camera verbaast mij dan weer. Ik zal het eens checken.
Ik wist niet dat de Iphone 4 zo makkelijk open kon. De Iphone 3 was dichtgeplakt en niet te openen. In dat opzicht heeft de 4 dus vele malen de voorkeur boven de 3.
Mij bevalt de Android prima. Al ben ik nog deels in de ontdekkingsfase en bezit ik sinds enkele maanden een Galaxy SII uit de laatst gebouwde serie. Daarop draait de Cyanogen(Mod) 9.
Het gaat mij niet om welke telefoon is beter en met name om de softwarematige mogelijkheden, gebruiksvriendelijkheid en de beveiliging. Het feit dat je Android gebruikt hoeft niet te betekenen dat je dus ook extensief gebruik van Google maakt. Uitsluitend voor het updaten heb je de Gmail account nodig. De rest kan gewoon via de eigen server en je eigen gesloten systeem.
Ik geloof ook niet direct dat de ene telefoon beter dan de andere zou zijn. Al is het antenne bereik van de SmSung galxy SII wel beduidedend beter. Het gaat met name om de grafische interface en de software die er op draait.
Verder spreekt het voor zich dat als je meer van Apple gebruikt een Iphone de logische keuze is. Deze hele discussie, komt alleen voort uit de vraag van een ander forumlid. Waarin ik aangaf de voorkeur voor de Android bestuurde SamSung te hebben.
de meningen en reviews zijn nogal verdeeld waar ruim een jar geleden de Apple Iphone 4 veel lof kreeg, is dat het laatste jaar de SamSung Galaxy SII ten deel gevallen. Nogmaals de meningen zijn verdeeld.
Valtest van de Galaxy SIII kende ik nog niet. Graag je bron? Wij twijfelen nu tussen de aanschaf van 10 stuks SII of SIII voor het personeel.