Heb je v Assem wel geprobeerd Don? Ik kan me sterk vergissen, maar volgens mij heb ik dit model daar gezien. Misschien in een andere shine dat kan.
De meeste verkooppunten heb ik telefonisch benaderd. Van Assem in Rotterdam heeft voor mij inderdaad de voorraad gecontroleerd, maar daar was de schoen niet aanwezig. Het kan gaan om een misverstand omdat bepaalde verkooppunten een eigen voorraadsystematiek hanteren. Dan is het modelnummer van Santoni niet bruikbaar om de eigen voorraad te controleren. Ik weet niet of dit ook bij Van Assem het geval is.
Heb er niet zelf rondgekeken omdat mijn uitvalsbasis Groningen is. SirMax heb ik gekozen op basis van de e-mailwisseling en Leone nadat ik een positieve reactie heb gehad op mijn brief.
Wat betreft de andere shine: Lex had ook een vergelijkbare schoen bij Hermans in Utrecht gespot, maar toen ik contact met Hermans opnam bleek dat niet de 7021.
Bijzonder is dat de patina op de foto anders uitkomt dan wanneer je de schoen met eigen ogen ziet.
Groeten,
Don