Dat lees ik toch niet. Ik lees:'de foto's moeten nieuw zijn en 'uniek', dus foto's opnieuw posten (...) is verboden.' zuiver geïnterpreteerd betekent dit dan de foto's van schoenen nog niet eerder op dit forum geplaatst mogen zijn.
Voorts wordt in de navolgende zin 'Tevens mag je niet met hetzelfde paar schoenen als een voorgaand jaar aan de strijd deelnemen.' nog eens duidelijk gemaakt dat er niet opnieuw mag worden deelgenomen met foto's van schoenen die de voorgaande keer ook geplaatst zijn in SVHJ.
Conclusie: er mag niet worden deelgenomen met schoenen die al reeds op dit forum geplaatst zijn en er mag verder niet deel genomen worden met schoenen die al eens mee hebben gedaan in de SVHJ verkiezing.