Auteur Topic: Pakken algemeen  (680210 keer gelezen)

Roderick1995

  • Berichten: 3
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2010 Gepost op: 19 mei 2016 - 23:28:21
Verf gaf inderdaad van de jeans af op mijn huid, en daarna heb ik die broek gepast.


Timothy

  • Gebruiker
  • Berichten: 7.093
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2011 Gepost op: 20 mei 2016 - 00:27:36
Raar verhaal... Indigo is met lauw water wel (deels) te verwijderen/op te lossen.
"I feel sorry for people who don't drink, when they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day" - Frank Sinatra

Scarpa

  • Gebruiker
  • Berichten: 526
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2012 Gepost op: 30 mei 2016 - 20:48:41
Zit er aan te denken om een cashmere pak erbij te nemen, alleen lees ik overal dat deze heel slijtgevoelig zijn. Gaat dit echt heel hard?

Lemar

  • Gebruiker
  • Berichten: 366
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2013 Gepost op: 30 mei 2016 - 21:03:38
Ja, puur cashmere voor een broek?
"If you're good at something, never do it for free."

Scarpa

  • Gebruiker
  • Berichten: 526
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2014 Gepost op: 30 mei 2016 - 21:05:30
Eigenlijk alleen een colbert, maar aangezien dit het pakkenonderdeel is  :mrgreen:

Lemar

  • Gebruiker
  • Berichten: 366
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2015 Gepost op: 30 mei 2016 - 21:20:11
Jasje kan prima, maar dan wel voor erbij.
"If you're good at something, never do it for free."

NielsK

  • Gebruiker
  • Berichten: 635
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2016 Gepost op: 31 mei 2016 - 14:09:25
Jasje kan wel gaan pillen dus ik heb liever een mix met wol. Heb overigens ook een 100% cashmere jasje dat totaal niet pilt dus het kan soms wel. Broek in cashmere niet doen

Vriend35

  • Gebruiker
  • Berichten: 2.358
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2017 Gepost op: 01 juni 2016 - 21:08:55
Een jasje uit een mix met wol of puur wol kan net zo goed gaan pillen. Ligt natuurlijk ook aan de soort weving van het doek.

guest45

  • Gast
Pakken algemeen
Reactie #2018 Gepost op: 14 juni 2016 - 11:34:47
:)

Liss

  • Berichten: 2
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2019 Gepost op: 13 juli 2016 - 13:48:52
Een hele goedemiddag alle gentlemen van het stijlforum;

Mijn naam is Melissa en ben een jongedame die een (afstudeer)onderzoek houdt onder mannen die (maat)pakken dragen. Mijn studie Small Business & Retail Management volg ik aan Avans Hogeschool te 's-Hertogenbosch. Daarbij is binnen mijn onderzoek de consument opgesplitst in 2 type consumenten; consument potentieel en consument MTM (made to measure/maatwerk).

Dit onderzoek voer ik uit namens The Makers B.V. te Breda. The Makers is een groothandel, bestaande uit de Van Gils broers, die zich richt op het maken en verkopen van confectie en maatpakken voor zowel dames als heren en leveren deze aan retailers met eventueel meerdere vestigingen, eenmanszaken of een traveling tailor.

Gezien het feit dat The Makers een groothandel is en zich richt op de B2B en geen direct contact heeft met de consument, is het lastig om inzicht te krijgen wat de wensen en behoeften zijn. Via de klanten van The Makers heb ik wel verschillende respons gekregen, alleen zijn de klanten natuurlijk weer beschermend over hun eigen klantengroepen en klantgegevens ect. wat ik ook zeker begrijp! Tenslotte is een relatie gebaseerd op wederzijds vertrouwen en zou ik het ook niet waarderen als mijn gegevens zomaar prijs worden gegeven voor onderzoeksdoeleinden.

Het is voor mij een enorme uitdaging geweest om aan het gewenste respons te komen. Nu is mijn laatste poging om hulp te vragen via het stijlforum. Ik merk dat hier met passie gesproken wordt over pakken, waar ik weer erg enthousiast van wordt en dus wil ik jullie vragen om hulp. Onderstaand staan 2 linken naar enquêtes die zijn onderverdeeld in 2 type consumenten:

Consument MTM: https://nl.surveymonkey.com/r/5LYS9BS

Consument Potentieel: https://nl.surveymonkey.com/r/YXHBJFL

Koopt u alleen maatpakken, vul dan de Consument MTM enquête in. Koopt u confectie, vul dan de enquête Consument Potentieel in.
Koopt u beide, dan is mijn verzoek om de enquête in te vullen wat u het meest koopt.

Het duurt maar een paar minuutjes en het helpt mij enorm om zicht te krijgen wat consumenten precies willen op het gebied van pakken en maatpakken, wat ik weer kan doorvertalen naar The Makers.

Mochten jullie nog vragen, tips, op- of aanmerkingen hebben met betrekking tot mijn onderzoek hoor ik dat graag!

Met vriendelijke groet,
Melissa
Laatst bewerkt op: 13 juli 2016 - 13:52:22 door Liss

Bogart

  • Gebruiker
  • Berichten: 22.297
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2020 Gepost op: 13 juli 2016 - 14:30:55
Ah, The makers, opvolger van de bedrijven die geen Munro meer mogen voeren.
Enquete ingevuld, had ik al een keer gedaan trouwens.
Laatst bewerkt op: 13 juli 2016 - 14:36:27 door Bogart

Liss

  • Berichten: 2
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2021 Gepost op: 13 juli 2016 - 14:50:17
Dank je wel Bogart!

Klopt, ik heb eerder een verzoek gedaan, alleen had ik dat niet zo goed aangepakt  :/. Had bij iedere topic mijn links geplaatst en volgespamd en daar was stijlforum niet zo van gediend wat ik ook zeker begrijp... Ik was gewoon "TE" enthousiast dat ik eindelijk mijn doelgroep gevonden had in 1 forum, maar goed, nogmaals bedankt!


Ramone

  • Gebruiker
  • Berichten: 3.453
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2022 Gepost op: 13 juli 2016 - 15:03:24
Gedaan.

Marknuch

  • Gebruiker
  • Berichten: 568
  • One does not simply walk into Pitti Uomo
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2023 Gepost op: 13 juli 2016 - 15:12:00
Done
"Auscultare disce, si nescis loqui."

Leone

  • Gebruiker
  • Berichten: 11.012
  • carpe diem et dolce far niente
    • Bekijk profiel
Pakken algemeen
Reactie #2024 Gepost op: 13 juli 2016 - 15:53:03
done.
„Style is very personal.
It has nothing to do with fashion.
Fashion is over quickly.
Style is forever.“