In principe flik je dit natuurlijk maar 1 x. Want de volgende die iets te koop zet hier zal eerder iemand kiezen waarvan hij ook zeker weet dat het niet gebruikt wordt om op zon manier wat bij te verdienen. Neem aan dat douche meerdere belangstellenden had.
Ik moet zeggen dat ik zelf nooit vies ben om met flippen wat bij te verdienen o.a. die macbook van het pandjeshuis. Maar zou dit niet zo snel doen nee op een forum waarbij de gunfactor hoog is over het algemeen. Dat backfired longterm 100%.
Ik zet mijn zaken jasjes etc ook liever hier te koop, voor nette prijzen. Krijg met regelmaat mensen te zien die met plezier je spullen dragen. Is best leuk. Hoeft hier niet perse om de harde € te gaan vind ik.