@ Emka,
Ik acht het een nogal verbazingwekkende keuze die blauwe Selvedge Nato.
Het is ook wel een zeer modieuze keuze deze jeansachtige blauwe band van stof. Mode is, althans in mijn optiek, helaas nogal eens de tegenhanger van stijl.
De eerder door mij genoemde Rally bandjes zijn, aan de flanken van een Longines duiker, wellicht niet voor een ieder op zijn plaats . Het is wel echt iets anders, dan gebruikelijk en een combinatie die ik persoonlijk wel weer zie zitten. Uiteraard is er natuurlijk ook voldoende tegenin te brengen Rally aan de flanken van een Longines duiker is ook wel ietwat controversieel (behalve aan het stuur van de door Q aan ene J. Bond geleverde witte Lotus Esprit).
Als je de sportieve Nautic stijl van duiker wilt behouden/prolongeren dan is een niet te dik gevulde haaienlederen band van bijvoorbeeld het Franse merk Fleurus een mooie optie. Duiker op haaienvel, is wel een goed liggend Nautic imago. Bovendien kan je het op die wijze stijlvol-klassiek houden en als het moet toch ook voor blauw kiezen (i.p.v. dat blauwe stukje laken waarvan de Selvedge Nato is gemaakt).
Het zijn maar een paar ideeën ter overweging.