Ja?
Die discussie is bij mijn oudste zoontje ook geweest, en hij heeft zijn Rolex nohg steeds niet geruild voor een zak knikkers. 
Oh oké, wist niet dat de discussie al eens was gevoerd. Ging dat erover dat het misschien een klein beetje (erg) proleterig is? Doet mij denken aan bepaalde mensen (immigranten) hier in de grote stad die hun kinderen van 2 of 3 in Armani- en D&G-truitjes stoppen.
Of denk je dat een jong kind echt een peperduur Zwitsers precisie-uurwerk kan waarderen? Ik kan eigenlijk geen andere reden bedenken dan dat je graag wilt suggereren dat je (veel) geld hebt... Breng je kinderen dan gewoon in je eigen Porsche naar school, in plaats van ze op te zadelen met een Rolex om hun pols.
Het zijn natuurlijk mijn zaken niet, maar ik vind het heel bizar. *Schudt hoofd meewarig*
edit: overigens een prachtig horloge, dat staat buiten kijf. Als ik dacht dat hij genoeg draagtijd zou krijgen, zou ik inmiddels ook een (stalen) vintage Datejust hebben..