http://www.wildsmith.com/shoes/finsbury-black-derby#.U0MLGKV4j_EWat vinden jullie van een derby met twee gaatjes? (twee aan elke kant, dus vier per schoen, voordat iemand me de les leest).Zoals in de link.Ik vind het persoonlijk een fraai paar schoenen. De derbies met minder gaatjes vind ik persoonlijk mooier dan die met meer gaatjes.
Overigens, mbt dat 2 of 4 gaatjes: als je gewend bent aan mensen die je op dat soort vlakken de les lezen, dan moet je nieuwe vrienden zoeken.
http://www.wildsmith.com/shoes/bloomsbury-oak-leather-loafer#.U0Mlfdz2oy4aardig loafertje
Hmm, ik zie wat je bedoelt. Recht zou misschien nog mooier zijn. Dit zijn schoenen die ik niet vaak tegenkom op straat (lees: nooit). Helaas heb ik nog geen budget versie ontdekt van meermin, loding of loak e.t.c.
(...) Helaas heb ik nog geen budget versie ontdekt van meermin, loding of loak e.t.c.
De merken die je noemt zou je ook kunnen beschouwen als 'budget versie' van schoenen die hier meer gewaardeerd worden. Ik zou het iig niet veel lager (goedkoper) gaan zoeken dan die merken.
Waarom ga je voor die derby van Wilsmith? 260 Pond is zeer goed betaalbaar/budget. Anders kun je wellicht kijken naar Loake, heeft redelijk wat modellen (ook derby's) onder genoemde bedrag.