Je moet er natuurlijk wel wat voor over hebben.
Ik zou sowieso even bellen als je hier een tip krijgt.
Als ik nu zeg 'volgens mij heb ik bij Zwartjes zo iets zien staan', spring je dan meteen in de auto zonder het te verifiëren ?
Immanuel bellen
Zwartjes bellen
Manwood bellen
En zo kan ik alle verkooppunten gaan bellen. Heeft geen zin. Althans, het is weinig efficiënt. Het maakt mij niet uit of een verkooppunt een grote of kleine collectie heeft. Dat is niet waar ik naar op zoek ben, ik zoek een specifieke schoen.
En ja, als iemand zoiets heeft zien staan ga ik er achteraan. Eerst bellen uiteraard, al is het alleen maar om te verifiëren of mijn maat er is.
Zwartjes ben ik al geweest. Helaas niet wat ik zoek. SM wel, maar niet meer in mijn maat helaas. Net in Rdam geweest en ook vd Assem helaas niet.
Ik ben volgende week in Maastricht en zal daar zeker S&S binnenlopen.
En Borgioli (Elite lijn) is te vinden in Rdam bij Both Schoenen. Best veel modellen, zowel laag als hoog, leer en suede.