Auteur Topic: Jacob Cohen  (434979 keer gelezen)

Bogart

  • Gebruiker
  • Berichten: 22.297
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #720 Gepost op: 05 september 2010 - 12:17:54
Nee, heb geen portemonnee.

HGW

  • Gebruiker
  • Berichten: 3.026
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #721 Gepost op: 05 september 2010 - 12:33:01
Nee, heb geen portemonnee.


Van die rol biljetten dan ?  :mrgreen:
if i stop lying i just disappoint you

Mikey Fuoco

  • Gebruiker
  • Berichten: 27.845
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #722 Gepost op: 05 september 2010 - 12:49:20
Zoals Biturbo hierboven al opmerkte, dergelijke slijtage is bij pakken misschien nog aanvaardbaar maar niet bij spijkerbroeken. Jeans behoren sterk en stevig gemaakt te zijn, anders zijn het geen jeans.
Overigens zou ik nooit een (huis)sleutel in mijn achterzak doen. Dat lijkt me niet echt comfortabel...

Eens dat het bij een spijkerbroek niet zou mogen, maar mijn JC's zijn juist beduidend slijtvaster dan mijn Diesel- en Replayjeans. Vooral mijn JC in donkere Japanse denim houdt zich heel goed. Zo'n donkere, ongewassen stof is ook veel steviger dan een lichetere kleur is mijn ervaring.

Een platte huissleutel, geen bos, voel je niet zitten in je kontzak, in je steekzakken lijkt me dit juist niet comfortabel en je hebt daar juist kans dat hij door de dunne stof van de zakken prikt.

Haarlem

  • Gebruiker
  • Berichten: 93
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #723 Gepost op: 05 september 2010 - 13:18:55
Ik heb hetzelfde gehad. Bij mijn slimfit scheurde de knie spontaan door... En zo strak zat hij nou ook weer niet... :-k
Dress for succes!

GSA

  • Gast
Re: Jacob Cohen
Reactie #724 Gepost op: 05 september 2010 - 13:30:41
Bij mij gaan altijd de stiksels van de onderzijde van de rechter achterzak los. :-k
x2. Bij zakken die ik niet eens gebruik.

Lauwe

  • Berichten: 22
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #725 Gepost op: 05 september 2010 - 23:41:12
Mijn eerste JC is binnen.. Schitterend broekje. Besteld bij Bresci en binnen een week binnen tegen een strakke prijs.

Nu is hij wat aan de lange kant en wil ik hem laten inkorten. Ik draag er zowel nette schoenen met een 2cm hak onder als sneakers met een behoorlijk dunne zool.

Hoe bepaal ik de ideale lengte? En, gezien de toelopende pijp, doe ik er verstandig aan hem ook direct wat te laten versmallen?

HakeemT

  • Gebruiker
  • Berichten: 146
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #726 Gepost op: 06 september 2010 - 09:43:59
Wat maakt de hoogte van de hak uit? Het gaat er toch om hoe de broek óp de schoen valt?
I'm ok with being unimpressive; I sleep better...

Timothy

  • Gebruiker
  • Berichten: 7.093
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #727 Gepost op: 06 september 2010 - 12:00:19
Sowieso eerst wassen.
"I feel sorry for people who don't drink, when they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day" - Frank Sinatra

Houn

  • Berichten: 8
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #728 Gepost op: 01 oktober 2010 - 15:50:15
Hallo,

heb niet zin om dit hele topic door te spitten, maar als ik zo snel lees wordt er nogal verschillend gesproken over de kwaliteit.

Ik heb vanmiddag ook een mooi JC zien liggen, donkerblauw van een soort fluwelenstof, €229,- maar ben nog met mezelf in beraad.
Hoe lang gaat zo'n broek ongeveer mee?
Draag normaal meestal Armani jeans en die bevallen goed. Dus welk spreekwoord gaat hier op, "never change a winning team" of "verandering van spijs doet eten".

Want wil niet miskoop doen, daarvoor vindt ik het bedrag vrij hoog, helemaal omdat je van andere merken ook een mooie broek kan kopen voor die prijs.

Bogart

  • Gebruiker
  • Berichten: 22.297
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #729 Gepost op: 01 oktober 2010 - 16:09:46
Met JC heb je zeker geen miskoop.

J

  • Gebruiker
  • Berichten: 3.888
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #730 Gepost op: 01 oktober 2010 - 16:11:04
Van Jacob Cohën heb ik geen spijkerbroeken, maar omdat je over fluweel spreekt, heb je wellicht wat aan mijn ervaring met de normale katoenen broeken. Eén van de twee broeken, in een dikke twill, draag ik al een jaar of twee vrijwel wekelijks en de broek ziet er nog goed uit. Nagenoeg geen zichtbare slijtage, zoals een aantal hier is tegengekomen bij de jeans, en de broek draagt erg prettig. De andere broek, die ik ook een jaar of twee geleden heb gekocht, draag ik niet vaak vanwege het nogal zomerse kleurtje, maar ook die ziet er nog uitstekend uit. Kortom: ik heb goede ervaringen met de katoenen broeken van dit merk.

oxfordstreet

  • Gebruiker
  • Berichten: 1.182
    • Bekijk profiel
    • http://www.stijlforum.nl
Re: Jacob Cohen
Reactie #731 Gepost op: 01 oktober 2010 - 16:37:16
jeans (meerdere in bezit) waarvan 1 dunner  zomerexemplaar (620 comfort) de rest dikkere exemplaren (6 stuks 1x 688 de rest 620), wol (620)1 exemplaar, geen problemen. Ik weet dat er andere ervaringen zijn voor wat betreft slijtage, bijvoorbeeld door het dragen van sleutels in broekzakken.
Mijn eerste JC gekocht hier van een medeforumlid en die draag ik nog steeds, zonder slijtage.
Ik hou het voorlopig bij de jeans van JC, zolang het nog mag van m´n budget.
"Style is not fashion, it's something we have inside"

Tungsten Duvall

  • Gebruiker
  • Berichten: 232
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #732 Gepost op: 01 oktober 2010 - 17:42:57
Heb heel veel JC gedragen/gehad. Altijd goed, zowel jeans als bijvoorbeeld de flanel variant...

Gegroet!
Blijf jezelf zonder dezelfde te blijven

Houn

  • Berichten: 8
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #733 Gepost op: 06 oktober 2010 - 14:54:03
Net in de pauze mijn eerste JC gekocht en moet zeggen dat ik er tevreden mee ben.

Heb hem alleen even gepast maar nog niet langdurig gedragen dus kan daar nog niks over zeggen, wat ik wel kan zeggen is dat de broek heerlijk ruikt.

carpe diem

  • Gebruiker
  • Berichten: 5.524
    • Bekijk profiel
Re: Jacob Cohen
Reactie #734 Gepost op: 06 oktober 2010 - 15:01:59
de broek heerlijk ruikt.
waarnaar dan?
Be yourself no matter what they say