Hoi heren,
Ook mijn account was plots verdwenen omdat ik nooit poste maar dus wel af en toe meelas. Nu toch maar even voorstellen..
Aangezien ik nog student ben heb ik nog niet het geld om dure kleding, zoals veelvuldig genoemd in de topics, aan te schaffen.
Gelukkig heb ik inmiddels een iets gevonden om toch aan mooie kleding te komen. Mijn beste aankoop is een corduroy jasje van Scapa voor slechts 8 euro.
Op dezelfde manier heb ik talloze andere kledingstukken gekocht, zoals overhemden(Arrow, Dimaggio, Venti), schoenen (vL), een pak (Jaguar 120s) en enkele zijde dassen(Faconnable)
Best leuk winkelen dus en het is nog stijlvol ook. Oké, oké, een maatpak bij Oger doet het beter. (ietsje dan)
Ben trouwens op dit forum gekomen omdat ik informatie zocht over schoenen, vind de schoenen die hier besproken worden echt super mooi. Daar kunnen mijn vL en vB's niet tegenop.
Wat mijn naam betreft, heb iets met roeien vandaar ROWlex. Dit was overigens de naam van mijn ploeg 7 jaar geleden.
Gegroet heren..