Umpire, ga gewoon wat experimenteren. Zeker als je ze koopt bij Bexley, Loding en QS (Shoecare oid weet ik niets van) ga je er niet failliet aan en je kan beter teveel spanners hebben dan te weinig.
Ikzelf heb spanners van Bexley, Sir Max, Quality Shop en Loding. Mijn pa heeft ook van die half-om-half spreidspanners van The Royal Treatment. Sommigen passen gewoon beter in de ene schoen dan de andere. Mijn ervaring is dat Loding spanners erg goed passen in C&J 348, 358 en 360 leesten (en Lodings uiteraard). Sir Max/QS past bij mij weer prima in C&J 341 en Van Bommel. Bexley past prima in mijn Santoni's (welke leest ik heb ben ik vergeten, staat vast wel ergens hier op het forum).
Ik heb het al eerder aangegeven, maar vind het belangrijk om te benadrukken dat het maken van die dingen niet bepaald rocket science is. Tevens ben ik nog geen enkel paar tegengekomen dat perfect symmetrisch is.