Nou ja en nee Bill.
Toegegeven, ik studeer nog. Maar ik weet van Charlie dat hij ook redelijk conservatief is wat betreft kleding, net als ik.
Naast dat ik het wat betreft mijn opvattingen moeilijk vind om een zakenpak met een ruit te accepteren, moet je als student ook vooruit denken.
Stel dat ik straks aan het werk wil bij een bepaald bedrijf, dan zal men het wellicht te opvallend vinden. Men trekt in de Nederlanden toch al snel een wenkbrauw op als het geen eenheidsworst is.
Nu had ik deze dubbele bodem niet expliciet in de vraag vermeld, maar ik wilde de discussie beperken tot de 'zakelijke inzetbaarheid' van zo'n pak.
Wellicht dat je bedoelt dat ik het tweede deel van de vraag beter aan iemand kan stellen die al in zijn carrière zit. In dat geval sta ik open voor jouw suggesties.
Dus:
Is een pak (al dan niet Double Breasted) met zo'n ruit traditioneel genoeg?
Is een dergelijk pak zakelijk te gebruiken?