@ Jesper, als jij die rode, lichtblauwe, gele of roze kousen draagt, komen deze kleuren dan ook wel weer terug of is het gewoon een beetje extra kleur toevoegen?
De kleuren komen weleens terug, maar soms ook weer niet. Probeer te voorkomen dat de kleuren té erg op elkaar afgestemd zijn; ik zou dus niet kiezen voor een rood pochetje, rode riem, rode kousen en rode schoenen, da's weer een overkill.
Het een en ander ligt natuurlijk ook aan de gehele kleurencombinatie. Bij een navy jasje, wit hemd en grijze broek draag ik bijvoorbeeld gerust knalrode Pantherella's, maar bij een outfit met meer fellere kleuren, draag ik dan liever rustiger gekleurde kousen.
Maar je moet eigenlijk voor jezelf een beetje uitvinden wat je het prettigst en mooist vindt om te dragen.
