0 leden en 1 gast bekijken dit topic.
Een paar RTW hemden (gewoon MTM hemden op standaard afmetingen), dassen en pochetjes. Misschien hebben ze ondertussen nog wat leuke dingen, maar het is een echte MTM zaak.
Mag jij mij deze zin uitleggen.
Ik ben op zoek naar een mooi mosgroen RTW jasje, iemand tips?
Hehehe. Komt er dus op neer dat zij een paar hemden hebben liggen. Dat zijn hemden gemaakt door het MTM atelier met stoffen die Vanità ook voor de MTM hemden gebruikt. De maten zijn fictief. Het is dus niet zo dat het een aparte lijn is met een apart productieproces en aparte stoffen.
.......
Mooie kleur, ga je jagen met Gusto en Charlie? Welk budget heb je ongeveer in gedachte?
Gaan jullie snel eens eventjes buiten spelen ipv MMorley zo te palen. Het is hier geen cruising zone!
Het is hier geen cruising zone!
I wanna lick you up and down.... till you say stop.....
En toch heeft SF.nl weer iets homo-erotisch.
Rond €400.
Heb je het gezichtsverzorgingstopic recentelijk nog bekeken?
Bij Suit Supply gaan de MtM jasjes dacht vanaf € 350,- met een beetje geluk hebben ze een juiste kleur.
De bron vd plaatjes is het lookbook op de site, mooi, mooi, mooi: http://www.loropiana.com/cataloghi/catalogo_AI2010_11/index_uomo.html